Relaxační masáže

Luxusní havajská masáž lomi lomi s možností bylinné koupele ve vířivé vaně.

 Osvěžte tělo i duši masáží lomi lomi s horkými lávovými kameny a ušlechtilými bio oleji. Upevní Vaše zdraví, podpoří uvolnění od napětí a stresu. Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními masážemi. Harmonizuje tělo i duši. Dokonale detoxikuje, prokrvuje a prohřívá. Je hluboce relaxační a zvyšuje imunitu. Dopřejte si tento jedinečný zážitek !

Kontraindikace masáže lávovými kameny:

Těhotenství a šestinedělí, bolestivá menstruace, otevřené rány a podlitiny, křečové žíly a varixy, infekční onemocnění, horečnaté stavy, hypersensitivita zvýšená citlivost na teplo, epilepsie, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak.


Bambusová masáž novinka ve světě wellness a relaxace nyní s možností bylinné koupele ve vířivé vaně.

Tato masáž je velice účinná a příjemná procedura, která má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní, anticelulitidní a lymfatické vlastnosti. Funguje podobně jako lymfatická masáž. Při bambusové masáži se používají nahřáté bambusové tyče a horký bio kokosový olej který provoní a zvláční Vaši pokožku. Masáž odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Pokožka je po této masáži pružnější a zářivější.

Kontraindikace bambusové masáže:

Těhotenství, záněty, srdeční problémy, křečové žíly, velmi štíhlé osoby.


Relaxační uvolňující celotělová masáž s možností bylinné koupele ve vířivé vaně.

Relaxační masáž nebo-li regenerační masáž má mnoho prospěšných účinků na stav svalů a kloubů. Napomáhá ke zklidnění celého organismu, odstraňuje nepříjemné pocity napětí a stresu. Jedná se o příjemnou uklidňující masáž s ušlechtilými aroma oleji, která vám dodá energii.

Kontraindikace relaxační masáže:

Těhotenství, záněty, bolestivá menstruace, srdeční problémy, akutní zánět křečových žil.


Další masáže připravujeme.