Bezbolestná liposukce Vacavite Prestige

Vacavite Prestige nové řady

Jeden z nejúčinějsích a zároveň nejšetrnějších liposukčních přístojů na trhu od evropského výrobce s certifikací ISO 9001 a TÜV

Ošetření tímto ultrazvukovým liposukčním přístrojem je neinvazivní, bezbolestné a bezpečné.

Je vhodné k odstranění celulitidy a tukových polštářků v problematických partiích, které se obtížně shazují i přes diety a cvičení.

Podporuje tvorbu kolagenu, vypíná a omlazuje pokožku.

Procedura je velmi vhodná i pro muže a to zejména v redukci tuku v břišních partiích.

Ultrazvuk proniká až 3cm do podkoží. Rozbíjí tukové buňky a ty se pak odplavují lymfatickým systémem z těla ven.

Velmi záleží na odbornosti a preciznosti provedeného ošetření. U nás můžete očekávat skvělé výsledky.

Znatelný úbytek tuku je již po první aplikaci a to od 1 až do 4cm. Další úbytky jsou v průběhu týdne. Pro co nejlepší a trvalejší efekt se doporučuje opakovat proceduru minimálně třikrát po 7-10 dnech.

Doba liposukčního ošetření je 40minut. Pro rychlejší zeštíhlení a vyplavení rozbitých tukových buněk následuje 30minut lymfodrenáže přístojem Ballacer se speciálním poliposukčním programem a zeštíhlujícím skořicovým zábalem.  

2 dny před ošetřením doporučujeme denně vypít 2-3 litry neperlivé a neslazené vody a nebo bylinné čaje. Důležitá je lehká dieta s vynecháním mastných,tučných a příliš sladkých jídel. Nevhodný je černý čaj a alkohol.

3-4 hodiny před samotným zákrokem se doporučuje lehčí strava a je vhodný i čaj na podporu lymfatického systému.

2 hodiny před ošetřením se doporučuje nejíst vůbec.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku v dalších čtyřech dnech je důležitá již zmíněná lehčí strava,čaj na lymfatický systém, větší příjem tekutin a aktivní pohyb.

Samozřejností je i bezplatná odborná konzultace s ošetřující terapeutkou.

Kontraindikace ultrazvukové liposukce:

Osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem. Osoby užívající léky proti srážlivosti krve. Osoby s kovovými implantáty v těle. Záněty či infekční onemocnění v místě aplikace. Cévní poruchy a ateoskleróza. Vysoký cholesterol. Tromboflebitida. Velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění. Vážné onemocnění štítné žlázy. Těhotenství.

Objednejte si termín procedury.