Přístrojová lymfodrenáž Ballancer

 Ballancer 606 nejvyšší řady

Absolutní špička lymfodrenážních systémů

Přístrojová lymfodrenáž výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému a zmírňuje projevy celulitidy. Velmi efektivní se skořicovým zábalem. Při opakované aplikaci redukuje objem masírovaných partií. Používá se jako účinný prostředek pro formování postavy. Zvyšuje elasticitu pokožky tím že stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže. Přispívá k přirozené detoxikaci a znovu nastartování imunitního systému. Podporuje metabolismus. Jako jeden z mála přístrojů tohoto druhu lze použít i v těhotenství při problému oteklých nohou. Odstraňuje lymfedém (otok) dolních a horních končetin. Působí jako prevence proti vzniku křečových žil. Zvyšuje účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí, kryolipolízou atd. Doporučuje se také před i po chirurgické liposukci. Má až 24 na sobě nezávislých komor a individuální nastavení dle požadavku klienta.

Na zlepšení celého lymfatického toku je nutné absolvovat komplexní kůru minimálně pět až deset procedur. Pro nejlepší výsledky se doporučuje docházet na lymfodrenáž dvakrát až třikrát týdně a následně je vhodné zachovat "udržovací kůru" až dvakrát za měsíc.

Před každou přístrojovou lymfodrenáží Vám bude vždy provedeno ruční uvolnění uzlin.

Kontraindikace přístrojové lymfodrenáže:

Nedostatečná srdeční činnost, srdeční edémy. Akutní horečnaté a bakteriální infekce. Otoky způsobené nedostatečnou činností jater nebo ledvin. Akutní žilní onemocnění.